Zaterdag 18 augustus 2018 – Baanderheer te Maasland

veld 1

TijdstipScheidsrechterUitslag
12.45 uurODO 2VALTO 2Wouter Dirks3-7
13.10 uurODO 1ONDO 1Pierre van Venetiën5-8
13.35 uurODO 2Maassluis 2Max Hulsebosch2-4
14.00 uurDijkvogels 1VALTO 1Hans van Gastel3-9
14.25 uurDijkvogels 2Maassluis 2Marc Goudzwaard2-2
14.50 uurODO 1Maassluis 1Max Hulsebosch6-5
15.15 uurODO 2Dijkvogels 2Pierre van Venetiën9-5
15.40 uurODO 1VALTO 1Maarten Kuif2-6
16.05 uurODO 2ONDO 2Wouter Dirks5-6
16.30 uurODO 1Dijkvogels 1Max Hulsebosch11-3
16.55 uurEinde
17.00 uurPrijsuitreiking

veld 2

TijdstipScheidsrechterUitslag
12.45 uurDijkvogels 2ONDO 2Marc Goudzwaard1-1
13.10 uurMaassluis 1Dijkvogels 1Hans van Gastel9-6
13.35 uurVALTO 2Dijkvogels 2Wim Poot5-0
14.00 uurONDO 1Maassluis 1Maarten Kuif5-5
14.25 uurONDO 2VALTO 2Pierre van Venetiën2-7
14.50 uurONDO 1VALTO 1Wouter Dirks3-4
15.15 uurMaassluis 2ONDO 2Marc Goudzwaard6-3
15.40 uurDijkvogels 1ONDO 1Hans van Gastel4-5
16.05 uurVALTO 2Maassluis 2Wim Poot8-3
16.30 uurVALTO 1Maassluis 1Maarten Kuif5-2
16.55 uurEinde
17.00 uurPrijsuitreiking

Dinsdag 21 augustus 2018 – Lange Kruisweg te Maasdijk

veld 1

TijdstipScheidsrechterUitslag
19.15 uurDijkvogels A1ONDO A1Wouter Dirks0-4
19.35 uurDijkvogels A1VALTO A1John Kosse1-6
19.55 uurDijkvogels A1ODO A1Erik Noordam2-0
20.10 uurPauze
20.20 uurMaassluis A1ONDO A1Wouter Dirks1-0
20.40 uurONDO A1VALTO A1Erik Noordam2-4
21.00 uurDijkvogels A1Maassluis A1John Kosse2-2
21.15 uurEinde
21.20 uurPrijsuitreiking

veld 2

TijdstipScheidsrechterUitslag
19.15 uurMaassluis A1ODO A1John Kosse5-1
19.35 uurODO A1ONDO A1Bert Taal1-5
19.55 uurMaassluis A1VALTO A1Wouter Dirks6-5
20.10 uurPauze
20.20 uurVALTO A1ODO A1Bert Taal7-1
20.40 uurEinde

Donderdag 23 augustus 2018 – Van Leeuwenhoekstraat te ’s-Gravenzande

veld 1

TijdstipScheidsrechterUitslag
19.00 uurONDO B1Dijkvogels B1Jan Korteland4-1
19.20 uurONDO B1ODO B1Dennis Kuivenhoven3-0
19.40 uurDijkvogels B1ODO B1Maarten Kuif2-1
19.55 uurPauze
20.05 uurONDO B1Maassluis B1Maarten Kuif4-3
20.25 uurONDO B1VALTO B1Melvin Groot5-1
20.45 uurDijkvogels B1Maassluis B1Maarten Kuif2-4
21.00 uurEinde
21.05 uurPrijsuitreiking

veld 2

TijdstipScheidsrechterUitslag
19.00 uurMaassluis B1ODO B1Patrick de Haan2-1
19.20 uurDijkvogels B1VALTO B1Jan Korteland2-4
19.40 uurMaassluis B1VALTO B1Patrick de Haan2-4
19.55 uurPauze
20.05 uurVALTO B1ODO B1Jan Korteland3-4
20.25 uurEinde